EPAL Palet

EPAL Palet

EPAL Palet Nedir? Nerelerde Kullanılır? Tüm Teknik Özellikleri

Epal palet türü Avrupa standartlarında hazırlanan paletler arasında bulunur. European Pallet Association açılımına sahip olan EPAL, mevcut koşullarda üretilen en kaliteli palet çeşitleri arasında bulunur. Güvenli kullanım için uygun olan Epal palet türleri profesyonel kullanım için son derece uygundur.

Palet kullanımı için yetki veren EPAL, günümüzde paletlerin daha güvenilir olmasını da sağlamaktadır. Bu sebep ile de epal palet türü Avrupa standardında yüksek kalite ve dayanıklılık seviyesi ile hazırlanan paletleri anlatmak için kullanılır.

 

Epal Palet Nerede Kullanılır?

 

Epal palet kullanım yerleri her yerdir. Bu palet modeli her yerde kullanım için uygundur. Dolayısı ile paleti tercih eden kişiler daha dayanıklı ve daha kaliteli bir ürün istedikleri takdirde epal kullanmalıdır. Bu paletin kullanımı aşamasında tercih edilen yerler farklılık gösterebilir. Birbirinden farklı sektörler tarafından tercih edilen epal paletler günümüzde dünyanın dört bir yanında kullanılmaktadır.

Her yerde kullanım için uygun olmasının yanı sıra özelleştirilmiş boyutlarda yapılması da mümkündür. Epal paletlerin özellikleri birbirine göre farklılık gösterebilir ancak bir paletin epal damgası almasının asıl sebebi kaliteli ve güvenli olmasıdır. Kaliteli olan taleplerde epal damgasıyla karşılaşmak son derece normaldir. Epal damgası sadece sertifikaya sahip olan onaylı firmalar tarafından verilebilir.

 

Epal Palet Teknik Özellikleri Nelerdir?

 

Epal paletlerin teknik özellikleri şu şekilde sıralanabilir:

  • Kalite: Epal paletler yüksek kaliteden oluşur. Birinci sınıf kaliteden oluşması sebebiyle güvenli şekilde kullanılması mümkündür.
  • Dayanıklılık: Hem hammaddesinin özelliklerinden hem de yüksek kalite içermesinden dolayı bu palet türü dayanıklılık konusunda öncüdür. Yüksek dayanıklılık kapasitesinin bulunması sebebiyle darbelere ve hasarlara karşı koruma sağlar. Dolayısıyla bu ürünün kullanıldığı yerler arasında depolama ve muhafaza ile karşılaşılması da mümkündür.
  • Ölçü: Epal paletler için belirlenen ölçüler çoğunlukla standarttır. Özel ölçülerde palet üretimi yapılmak istendiğinde firma ile iletişime geçmek gerekir. Ölçüler, Avrupa Birliği standartlarına bağlı olarak hazırlanır ve bu doğrultuda palet üretimi yapılır.

 

Epal Palet Boyutları Nelerdir?

 

Epal palet boyutları Euro palet boyutları ile benzerlik göstermektedir. Modeli içinde spesifik olarak çalışmalar yapılmıştır. Ölçüler tamamen kullanım alanı, amaç ve diğer özelliklere bağlı olarak değişebilir. Burada önemli olan unsur boyuttan ziyade ürünün kalitesidir. Ürün kaliteli olduğu takdirde boyutlar için özelleştirme yapılabilir ya da standart ölçüler tercih edilebilir. Epal palet boyutları genellikle 1200 mm x 800 mm x 144 mm’dir. Bu ölçüler değiştirilebilir.

 

Epal Palet Aynı Zamanda Euro Palet Mi?

 

Epal palet ve Euro palet farklı olduğu kadar benzer olan yanları da bulunmaktadır. Epal paletler ve Euro paletler çoğunlukla damga olarak palet üzerinde yer alır. Farklı kalite standartlarını kullanıcıya aktarmak için tercih edilir. Epal paletler ürünün kaliteli olduğunu vurgular.

Sevkiyat ve Teslimat Süreci

Ürünle alakalı fiyat teklifi almak için teklif al kısmından bize tüm ürün detaylarını (adet,boyut,tür) ve kişisel bilgilerinizini eksiksiz doldurarak form gönderin. Ekibimiz gönderdiğiniz bilgiler doğrultusunda sizlere en uygun fiyatlı palet siparişinin teklifini oluşturacaktır.

  • Kaliteli ve dayanıklı paletler

  • Tüm kredi kartlarına 12 ay taksit imkanı

  • Hızlı ve profesonel teslimat

  • Uygun fiyat politikası

Mesaj Bırakın

WhatsApp

Teklif Talebi Gönderdim, Ne Yapmalıyım?

Ekibimiz en kısa süre içerisinde size özel en uygun fiyatlı palet teklifini bizlere ulaştırmış olduğunuz iletişim kanalına iletecektir.

Teslimat Sürecini Takip Edebilir Miyim?

Evet, ekibimizle iletişime geçerek ürünlerinizin nerede olduğuna dair bilgi alabilirsiniz. Metkan'ın misyonlarından biri; en hızlı sipariş teslimatını sağlamaktır.

Teklifteki Referans Kodu Nedir?

Her siparişinizde size referans kodu verilmektedir. Firmamızı önereceğiniz başka bir firmaya bu referans kodunu iletmeniz halinde hem siz ikinci siparişinizde, hem de önerdiğiniz firma iskonto avantajı sağlamaktadır.

Metkan Toptan Palet

Benzer Ürünler

EURO Palet

Metkan Toptan Palet

Ahşap Palet

Metkan Toptan Palet

Isıl İşlem Görmüş Palet

Metkan Toptan Palet