METKAN Toptan Palet Hakkında

Hakkımızda

Manisa’da kurulan Metkan Orman Ürünleri kaliteli palet ürünlerini sunan ve sektöründe öncü firmalardan biridir. Kurulduğu günden bu yana yurtiçi başta olmak üzere, yurtiçi - yurtdışı küresel çapta hizmet sunmaktadır. Çeşitli ve yüksek kalitedeki palet ürünlerini Türkiye'nin her bölgesine satışa sunan Metkan, iç piyasadaki ticarete büyük katkılarda bulunuyor. Türkiye’nin dört bir yanına kaliteli hızlı palet sevkiyatı yapan Metkan, pek çok sektörün depolama ve transfer ihtiyaçlarını karşılıyor. Ülke çapında yer alan üreticilerin artan ihracat eğilimine karşılık olarak dayanıklı ve kullanışlı yapılardaki palet ürünlerini sunarak üretim zincirinin en önemli parçalarından biri olmayı başarıyor.

 

Yüksek üretim kapasitesine sahip olan tesisinde hizmetini sürdüren Metkan, gelecek ve sonuç odaklı prensibiyle kurumsal başarısını garanti altına alıyor. İç ve dış pazarlardaki değişim ve gelişmeleri takip ederek inovatif çözümlerini daima sunmaktadır. Kurulduğu günden bu yana müşteri memnuniyet odaklılığı yaklaşımını benimseyerek, daima yüksek verimlilikte hizmetini sürdürmektedir. İhtiyaç duyulan tüm palet türlerini karşılayabilen Metkan, profesyonel kadrosuyla tüm müşteri gereksinimleri karşılamaktadır. Sıfır palet ürünlerinin yanı sıra firmada ikinci el paletler de mevcuttur. Hızlı ve sorunsuz transfer işlemlerinin gerçekleştirilebilmesi için paletler ayrıca taşıma ve depolama araçlarıyla da uyumludur.

 

Uygun transfer maliyetleriyle birlikte adresinize nakliye işlemi de sağlamaktadır.

Teklif Alın
0539 290 35 30

Palet siparişinizin detayını bizlere aktarın ve sizlere en uygun teklifi verelim.

Hızlı Teslimat

Teslim Alın

Müşteri Anketi

En kısa sürede palet teslimatını firmanıza profesyonel ekibimizle birlikte gerçekleştirelim. Kampanyalı fiyatlarımız geçerlidir.