Müşterilerimizin Merak Ettikleri

Ürünleriniz Kaliteli Paletler Mi? Paletler Dayanıklı Mı?

Palet ürünlerimiz son derece kaliteli ve dayanıklıdır. Ahşap palet yapımında en kaliteli ve dayanıklı olan ağaçlar tercih edilmiştir. METKAN toptan palet ürünlerimizi aklınızda soru işareti kalmadan güvenle satın alabilirsiniz.

Neden Metkan Palet Ürünlerini Tercih Etmeliyim?

Metkan Orman Ürünleri Ltd. Şti. müşterilerine her zaman uygun fiyata, kaliteli hizmet vermeyi başlıca hedeflerinden belirlemiştir. Sıfır - ikinci el palet satışı ve nakliyat aşamalarında sorunsuza profesyonel ekibimizden destek alarak ürünlerimizi temin edebilirsiniz. Kampanyalı uygun palet fiyatlarımızın yanında profesyonelliğimiz hiç bir zaman arka planda tutmayan bir firmayız. Metkan palet ürünlerimizde vade farkı hariç tüm kredi kartlarına özel 12 taksit imkanı sunulmaktadır.

Ahşap Palet Neden Kullanılır?

Ahşap Palet, (EURO, EPAL, TURPAL, İkinci El) lojistik sektöründe ürün taşımak için kullanılır. Ahşap paletlerin en büyük avantajı forklift ile taşıma ve yüklemeye olanak sağlamalarıdır.

En Çok Tercih Edilen Palet Türü Hangisidir?

En çok tercih edilen palet türü; Ahşap paletlerdir. Ahşap paletler yüksek ağırlıkta olan yükleri taşımak için ve bu yükleri yer tasarrufu yapabilmek adına depolarda istiflenmesi için tercih edilmektedir. Ahşap Palet Ürünü kısmından ürünümüzün detaylarını inceleyip, firmamızdan teklif alabilirsiniz.

Ahşap Palet Kullanan Sektörler Hangileridir?

Ahşap paletler ihracat, ithalat, taşımacılık ve depolama gerektiren tüm sektörlerde kullanılır.

Palet Çeşitleri Nelerdir?

Palet modelleri çoğunlukla 3 ana başlığa ayrılsa da farklı palet türleri de bulunmaktadır. Bu üç ana palet türü içerisinde Euro palet, ahşap palet ve plastik paletler bulunur. Palet modelleri şu şekilde sıralanabilir:

• Ahşap palet modeli
• CP Palet modeli
• EPAL palet modeli
• Euro palet modeli
• Isıl işlem gören palet modeli
• Özel ölçü palet modeli
• Plastik palet modeli
• Turpal palet modeli

Palet Siparişi Nasıl Verilir?

Metkan Palet üzerinden palet siparişi verebilmeniz için tekli formunu doldurmanız gerekmektedir. Sizlere ileteceğimiz teklifi onaylamanız halinde firmamız sevkiyat işlemlerine başlayacaktır.

Sıfır ve İkinci El Palet Fiyatları Hakkında Bilgi Alabilir Miyim?

İstediğiniz palet fiyatları ürün çeşitliliği, ürün boyutları ve ürün adetine göre değişkenlik göstermektedir. Sizlere en uygun fiyatlı palet teklifini verebilmemiz için lüfen teklif formunu doldurup, firmamızdan teklif alınız.

Hangi Bölgelerde Hizmet Vermektesiniz?

Metkan Palet, Türkiye'nin her noktasına palet sevkiyatı yapabilmektedir. Globalde ihracat çalışmalarını sürdüren Metkan Palet, çok yakın zamanda Avrupa ve Amerika pazarına palet sevkiyatı gerçekleştirecektir.

Palet Teslimatını Siz Mi Sağlıyorsunuz?

Palet teslimatı profesyonel ekibimiz ve anlaşmalı olduğumuz lojistik firmaları ile gerçekleştirilmektedir.

Palet Teslimat Ücreti Ne Kadar?

Palet teslimat ücreti Palet Teklif Formu'nda belirttiğiniz tam teslimat adresine ve ürün sayısına göre seçilecek vasıta türüne oranla değişkenlik gösterecektir. Firmamız sizlere verilebilecek en uygun ve sorunsuz şekilde sevkiyat hizmetini fiyatlandıracaktır.

Satın Aldığım Palet Ürünleri Ne Zaman Tarafıma Ulaşır?

Palet siparişleriniz, teslimatını talep ettiğiniz tam adrese en kısa sürede ulaşacaktır. Bununla ilgili olarak teklifimizde sizlere süre bilgisi aktaracağız.

Özel Ölçü Üretim Palet Yapıyor Musunuz?

Evet, Metkan palet istenilen ölçülerde müşterinin talebine özel üretim yapabilmektedir.

Ürünlerden Memnun Kalmadım Ne Yapacağım?

Teslim aldığınız ürünlerle alakalı bir memnuniyetsizlik yaşadıysanız, ürünleri teslim aldıktan 24 saat içerisinde Firma Şikayet Formu'nu doldurmalısınız. Ekibimiz gerekli iade ya da değişim işlemlerini memnuniyetle gerçekleştirecektir.

Bir Sorunuz Mu Var?

Firmamızla mail yolu ile iletişim kurabilirsiniz...