İkinci El Palet Satışı

Sıfır palet satışı kadar profesyonel yöntemler ve yüksek kalite ile sunduğumuz ikinci el palet satışı hizmetimiz herkese açıktır. İkinci el palet almak isteyen kişiler, istedikleri kadar paleti firmamızdan temin edebilir. İhtiyacınız olan tüm palet modellerine hem kısa sürede ulaşabilir hem de yüksek kalitenin tadını çıkarabilirsiniz. Metkan Palet olarak 2016 yılından beri sektörde yer alıyor ve her zaman müşteri memnuniyetini önemseyen işlerin altına imza atıyoruz.

 

Palet satış hizmetimizden yararlanmak için uzmanlarımız ile görüşebilir ve ihtiyaçlarınıza göre özelleştirilmiş hizmetler alabilirsiniz. Ürün yelpazemizin geniş olması sebebi ile size çok yönlü palet hizmeti verebiliyoruz. Uygun fiyatlı ikinci el palet alabileceğiniz firmamız, güvenli ve etik alışveriş değerlerini de önemsemektedir.


Hurda Paletlerde Tek Nokta...

Palet Siparişi Nasıl Verilir?

Toptan palet siparişi vermek için, buraya tıklayarak fiyat teklifi alma formunu görüntüleyin. Ad Soyad, Firma Adı, Telefon ve E-posta gibi kurumsal bilgilerinizi eksiksiz doldurun. Teslimat adresi kısmına palet teslimatının yapılacağı açık adresi eksiksiz girin. Size vereceğimiz fiyat teklifinin ödemesini nasıl yapacağınıza dair bir seçimde bulunun.Metkan, palet satışlarında kredi kartı ile taksit imkanı sunmaktadır. Palet ihtiyacınızı ürün çeşidi, boyut ve adet olarak bizlere açıklayın. Eğer varsa referans kodunuzu girin ve formu gönder butonuna tıklayın. Palet teklifiniz mesait saatleri kapsamında 24 saat içerisinde sizlere WhatsApp ve e-posta yoluyla iletilecektir.