Palet Sevkiyat & Nakliye

2016’dan beri düzenlediğimiz profesyonel hizmetler ve çalışmalar her geçen gün iyileştirilmeye devam edilmektedir. Mevcut şartlara uyum sağlayan metotlarımız ile tüm müşterilerimize eşit hizmet verebiliyoruz. Adil fiyatlarımızın yanı sıra sağladığımız yeni nesil palet sevkiyat & nakliye hizmetlerimiz de son derece güvenlidir. Metkan Palet olarak düzenlediğimiz her bir sevkiyat ve nakliye işlemi profesyonel ekipler tarafından koordine edilir.

 

Firmamız en güvenli yöntemler ve adil fiyatlar ile palet sevkiyat hizmeti vermektedir. Palet satış hizmetimizden yararlandıktan sonra güvenli kargolama hizmetimizden de yararlanabilirsiniz. İkinci el palet ya da sıfır paletlere ulaşmak ve sevkiyat hakkında bilgi almak için uzmanlarımız ile görüşebilir ve sipariş oluşturabilirsiniz.


Güvenli Sevkiyatta Tek Nokta...

Palet Siparişi Nasıl Verilir?

Toptan palet siparişi vermek için, buraya tıklayarak fiyat teklifi alma formunu görüntüleyin. Ad Soyad, Firma Adı, Telefon ve E-posta gibi kurumsal bilgilerinizi eksiksiz doldurun. Teslimat adresi kısmına palet teslimatının yapılacağı açık adresi eksiksiz girin. Size vereceğimiz fiyat teklifinin ödemesini nasıl yapacağınıza dair bir seçimde bulunun.Metkan, palet satışlarında kredi kartı ile taksit imkanı sunmaktadır. Palet ihtiyacınızı ürün çeşidi, boyut ve adet olarak bizlere açıklayın. Eğer varsa referans kodunuzu girin ve formu gönder butonuna tıklayın. Palet teklifiniz mesait saatleri kapsamında 24 saat içerisinde sizlere WhatsApp ve e-posta yoluyla iletilecektir.