Sıfır Palet Satışı

Sıfır palet satışı ile ilgilenen firmamız uzun zamandır bu sektörde hizmet vermektedir. Müşterilerimizin ihtiyaçlarına yönelik hazırladığımız özel paletlerimiz hem dayanıklı hem de uzun ömürlüdür. Bu sebep ile de uzun süre kullanımı yapılabilen sıfır paletlerimizin her biri özel olarak satışa sunulur. Uygun fiyatlar ile kaliteli malzemeden elde edilen palet satın almak için uzmanlarımız ile görüşmeniz yeterli.

 

Metkan Palet olarak tüm müşterilerimize saygı gösteriyor ve bu sebep ile de her zaman birinci sınıf ürünler hazırlıyoruz. Güvenilir hizmet almak ve hizmetten memnun kalmak için istediğiniz tüm paletlere firma güvencemiz ile ulaşabilirsiniz. Profesyonel ekibimiz ile sıfır palet satışı, paketleme ve teslimat bilgileri için bize ulaşabilirsiniz.


Euro Palette Tek Nokta...

Palet Siparişi Nasıl Verilir?

Toptan palet siparişi vermek için, buraya tıklayarak fiyat teklifi alma formunu görüntüleyin. Ad Soyad, Firma Adı, Telefon ve E-posta gibi kurumsal bilgilerinizi eksiksiz doldurun. Teslimat adresi kısmına palet teslimatının yapılacağı açık adresi eksiksiz girin. Size vereceğimiz fiyat teklifinin ödemesini nasıl yapacağınıza dair bir seçimde bulunun.Metkan, palet satışlarında kredi kartı ile taksit imkanı sunmaktadır. Palet ihtiyacınızı ürün çeşidi, boyut ve adet olarak bizlere açıklayın. Eğer varsa referans kodunuzu girin ve formu gönder butonuna tıklayın. Palet teklifiniz mesait saatleri kapsamında 24 saat içerisinde sizlere WhatsApp ve e-posta yoluyla iletilecektir.